Akce

Přírodně bílá, minerální, renovační stěrka

Baumit stěrkaJe určena pro všechny, kteří si chtějí opravit fasádu poškozenou trhlinami, sjednotit staré a nové omítkové systémy či lepit a stěrkovat tepelněizolační desky.

Stěrka Baumit MultiWhite, která je vyztužená vlákny, je vhodná rovněž jako finální povrchová úprava se štukovou strukturou na sanační nebo tepelněizolační omítky, ale také přímo na beton bez nutnosti kontaktního můstku.

Zjistěte více o jedinečné renovační stěrce Baumit MultiWhite.

Více info:

Barva, která AKTIVNĚ ZLEPŠUJE VZDUCH??

Pomáhá alergikům, snižuje prašnost?
Myslíte si, že je to NEMOŽNÉ???
Fungování Ionitu je založeno na principu a vzájemné interakci velkého množství pozitivních a negativních nábojů, které se nacházejí na povrchu tohoto nátěru a jsou v rovnováze. Proto povrch tvoření Ionitem nemá elektrický náboj, je neutrální. Po nanesení dvou až tří vrstev nátěru jsou na jeho povrch přitahovány molekuly vodní páry, které se následně vlivem působení silového pole roztrhnou a vracejí se zpět do prostoru.
Další výhodou Baumit IONIT je, že elektricky nabité částice shlukují jemný prach a pyl do těžších spojení a ta mnohem rychleji padají k zemi a nejsou vdechována. Tato aktivní činnost Ionitu výrazně napomáhá vytváření příznivějšího prostředí pro alergiky či astmatiky.

Více info

Renovace fasádyRenovace fasády je téma, které časem řeší většina investorů, ať už se jedná pouze o zašlou či zašpiněnou fasádu, popřípadě fasádu napadenou řasami, odlupující se nátěr, pískující povrchy, nebo fasádu poškozenou trhlinami. Pro všechny tyto případy nabízí společnost Baumit ověřená a systémová řešení, která navrátí původní fasádě Vašeho domu nový lesk.
Podívejte se na jednotlivé skladby a postupy

Akční leták Baumit

Neváhejte, nakupte omítku Baumit StarTop a zašlete doklad
mezi prvními! Nejrychlejších 1000 z Vás
získá pracovní oblečení Baumit Star pro
celou partu
(maximálně 4 sady). Jedna
sada oblečení obsahuje lacláče, tričko
a kšiltovku Baumit Star.

Více info:

Kontakty

Telefon: +420 466 953 471
E-mail: info@spprelouc.cz

Další kontakty...

O firmě

STAVEBNÍ PODNIK PŘELOUČ, s.r.o.
Chrudimská 1661
535 01 Přelouč

: 47473053
DIČ: CZ47473053

Spisová značka C 3165 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové